Autoškola Bouda

Kondiční jízdy

V naší autoškole můžete absolvovat jízdy v Mladé Boleslavi a okolí. Naše kondiční jízdy nejsou pouze pro začátečníky, ale i pro pokročilé řidiče, kteří se například necítí dobře v parkování, či jiné činnosti v řízení. Vše vás spolehlivě doučíme a už se nebudete ničeho bát. Kondiční jízdy můžete absolvovat nejen v osobním automobilu, ale i v dalších vozidlech, které jsou v naší nabídce dostupné.

Jak probíhají kondiční jízdy?

Kondiční jízdy probíhají zcela individuálně. Nemusíte se strachovat, že by se vám nedostalo kvalitního výcviku. S učitelem autoškoly se před začátkem kondiční jízdy domluvíte, co a jak chcete procvičit a máte tak jistotu, že pro vás naše kondiční jízdy nebudou pouhou ztrátou času

Kondiční jízdy v jakémkoliv ročním období

Bojíte se zimy? Máte z ní tak velký respekt, že auto v zimě necháváte v garáži a využíváte raději jiný způsob dopravy? A chcete s tím něco udělat? Není problém. Nabízíme Vám kondiční jízdy nejen v létě, ale i v zimních či podzimních měsících. S námi se zbavíte strachu z řízení vozidla v zimě.

Chcete darovat kondiční jízdy?

Chcete někomu darovat kondiční jízdy, myslíte, že by dotyčnému udělal poukaz radost? Neváhejte nás kontaktovat.

Odkazy


Školení řidičů
Online testy
Tiskopisy
Užitečné odkazy

CDVZ


motorka

Web Autoškola MB používá cookies s jejichž pomocí bychom Vám chtěli umožnit optimální využití našich internetových stránek a také provádět průběžné zdokonalování internetové stránky. Svůj dobrovolný souhlas s použitím cookies můžete kdykoliv odvolat.